Pieczątka ekspresowa od ręki w 15 minut!

Jeśli pilnie potrzebujesz pieczątki, a właśnie się zgubiła, zepsuła lub chcesz wyrobić swoją pierwszą pieczątkę albo w trakcie wyjazdu zapomniałeś jej zabrać ze sobą, służymy pomocą. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń firmy TROTEC oraz zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie wyrobić dla Ciebie pieczątkę w ekspresowym tempie

Możliwość zaprojektowania na miejscu swojej własnej pieczątki, czyni nas jedynym miejsce w Elblągu, gdzie z naszą pomocą zaprojektujesz swoją pieczątkę w 15 minut - BEZ DODATKOWYCH OPŁAT! 

Najszybsza pieczątka od ręki, 15 minut w Elblągu.

Oferta na pieczątki, stemple, datowniki i numeratory skierowana jest do wszystkich instytucji, firm oraz osób prywatnych, które mają zapotrzebowanie na artykuły stemplarskie. Na wyposażeniu firmy posiadamy całe zaplecze sprzętowe niezbędne do wyrobu pieczątek. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać potrzeby naszych Klientów. Do wytwarzania pieczęci wykorzystujemy technologie laserową, zdobytą wiedzę i profesjonale podejście do Klienta. To dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać pieczątkę „od ręki”.

zegar ikona

Szybko i wygodnie

Odwiedź nasz sklep i przekonaj się jak szybko i profesjonalnie wyrobimy Twoją pieczątkę w 15 minut.

gwiaza ikona

Gwarancja jakości

Profesjonalne produkty marki TRODAT, zawsze czytelne odbicie, najlepsze materiały. To jest to co nas wyróżnia!

pieniądze ikona

Oszczędność pieniędzy

Oferujemy konkurecyjne ceny pieczątek, jasny i przejrzysty cennik. Darmowy projekt pieczątki i wycena przed zakupem.