Pieczątki MCI - Kolorowe odbcie

Pieczątki kolorowe firmy TRODAT ukryte pod nazwą MCI, której rozwinięciem skrótu w języku angielskim brzmi MULTI COLOR IMPRESSION. To pierwszy stempel z wielokolorowym odbiciem wykonanym w nowoczesnej technologii laserowej. Umieszczenie kolorów na odbiciu pieczęci sprawia, że produkty TRODAT stają się jeszcze bardziej wyjątkowe i unikalne. Pieczątki Multi Color to wyjątkowe rozwiązanie, które pozwala wyróżnić Twoją ofertę wśród konkurencji to coś więcej niż zwykły stempel firmy to także oryginalny i bardzo skuteczny nośnik reklamowy. Oprócz podstawowego zastosowania w biznesie, kolorowe stemple mają wiele możliwości, na przykład są wykorzystywane przez artystów którzy z odbicia pieczątek tworzą niesamowite obrazy.

Dlaczego warto używać kolorowych pieczątek?

Indywidualne, wielokolorowe odbicie to coś, co pozwoli w łatwy, ale efektowny sposób zwrócić uwagę Twoich klientów na Twoją ofertę, firmę czy hasło reklamowe.

Odbicie pieczęci może zawierać wielokolorowe symbole lub logo w różnych kolorach dopasowanych do wizerunku firmy. Wyjątkiem są kolorowe znaki graficzne które się przecinają lub przejścia tonalne których nie jesteśmy w stanie odwzorować na pieczątce.

Wykonanie projektu stempla jest proste i wygodne – wielokolorowe pieczątki można nawet zamówić przez internet. W razie potrzeby służymy pomocą i zachęcamy do kontaktu.

Wymiana zindywidualizowanej wkładki tuszującej jest łatwa i możliwa w każdej chwili na zwykłą wkładkę z tuszem jednokolorowym.

Technologia MCI pozwala na zachowanie autentyczności, poprzez zastosowanie kolorowego odbicia wszędzie tam, gdzie przystawiamy pieczątkę różne dokumenty, koperty, faktury, broszury. Dzięki temu mamy możliwość dodatkowego przekazu marketingowego oraz wyróżnienie swojej oferty.

Pieczątki wielokolorowe dla każdego!

Kolorowe pieczątki Trodat doskonale nadają się dla przedsiębiorstw, instytucji każdego rozmiaru a także freelancerów, osób prywatnych i artystów. Taki stempel to nie tylko nośnik podstawowych danych na temat firmy lub osoby, to element estetyczny, który przykuwa uwagę Klienta na dłużej.

Ważne zasady projektowania

Aby uzyskać technicznie nieskazitelne odbicie pieczątki, wystarczy pamiętać o trzech rzeczach:

– Odstęp między symbolami i literami o różnych barwach musi wynosić co najmniej 3 mm.
– Ciągłe pole barwy minimum 8 mm x 8 mm.

Prawidłowe przykłady projektów znajdziesz na stronie ze wzorami pieczątek wielokolorowych.

Przylegające do siebie pola różnych barw i mieszanki kolorów nie są możliwe (przykłady poniżej).

Pieczątka kolorowa, przejścia tonalne i łaczenie kolorów.
Zasady projektowania pieczątki z wielokolorowym odbiciem
Poprawny wzór z kolorwym odbiciem.