Zamów darmowy projekt Twojej pieczątki.

Możemy przygotować dla Ciebie projekt pieczątki całkowicie za darmo. Nie masz pojęcia jak wykonać wzór pieczątki? Nie masz na to czasu? Sprawdź też nasze przykładowe wzory pieczątek. Martwisz się czy odbicie będzie czytelne. Dopasujemy odpowiednią pieczątkę i prześlemy wycenę wraz z wizulizacją pieczątki do akceptacji. 

Możesz także przesłać swój własny projekt pieczątki, sprawdź jak to zrobić w prawidłowy sposób. 

Niczym się nie przejmuj, przeprowadzimy Cię przez każdy etap, złoż zamówienie, prześlij niezbędne dane, które mają znaleźć się na pieczątce. Jeśli masz jakieś sugestie co do wzoru odbicia pieczęci, uwzględnij to w wiadomości a my zajmiemy się wszystkim i zadbamy aby Twoja pieczątka była wyjątkowa. 

Jak zamówić pieczątkę przez internet.

Jak zamówić pieczątke?

Sposób kontaktu.

ZAMÓWIENIE PIECZĄTKI

Chcesz zamówić pieczątkę, datownik lub numerator, potrzebujesz naszej pomocy? Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie sposób kontaktu z nami. Cenimy Twój czas dlatego do Twojej dyspozycji jest kilka form kontaktu. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziesz w zakładce zamów pieczątkę

Jeśli wiesz jak przebiega proces zamówienia i nie robisz tego pierwszy raz, możesz odrazu zamówić nasze pieczątki na allegro wybierając odpowienią obudowę i pasujący do niej wzór pieczątki.

W razie jakichkolowiek problemów lub watpliwości w każdym momencie jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Przygotowanie projektu pieczątki.

TWORZENIE PROJEKTU PIECZĄTKI

Potrzebujesz projekt pieczątki, nie ma problemu, prześlij nam treść która ma się znaleźć na pieczątce, jeśli masz jakieś sugestie uwagi dotyczące wzoru uwzględnij je. Jeśli nie wiesz jak powinna wyglądać Twoja pieczątka, bazując na naszym doświadczeniu dobierzemy najbardziej odpowiedni wzór.  

Jeśli masz swój własny projekt możesz go nam przesłać, w przypadku gdy chcesz go utworzyć, sprawdź tylko jak poprawnie przygotwać samemu projekt pieczątki.

Przygotowany przez nas projekt i wycena pieczątki jest darmowa.

Akceptacja lub poprawka projektu pieczątki.

AKCEPTACJA PROJEKTU

Przystępujemy do pracy nad projektem odbicia następnie wysyłamy wizualizację pieczątki do akceptacji. Jeśli masz jakieś uwagi, sugestie poprawiamy projekt według Twoich wymagań - nie ma limitu poprawek. Gotowy projekt przesyłamy w pliku .pdf w skali 1:1.

Wysyłka lub odbiór osobisty pieczątki.

DOSTAWA LUB ODBIÓR OSOBISTY

Jeśli jesteś z Elbląg lub okolic możesz odebrać zamówione pieczątki osobiście w naszym sklepie w godzinach 8:00-16:00. Przyjmujemy płatności kartą.

W przypadku pieczątek zamówionych online na terenie Polski, przesyłki opłacone z góry dostaraczamy kurierem UPS. Przysyłkę kurierską za pobraniem (płatność przy odbiorze) dostarczy Państwu firma DPD.

UPS - Akceptacja projektu do godziny 12:00 (Wysyłka tego samego dnia)
DPD - Akceptacja projektu do godziny 12:00 (Wysyłka tego samego dnia)