Pieczątka firmy z logo.

Pieczątka z logo firmy

Logo firmy ma istone znaczenie, jest swoistym znakiem rozpoznawczym i może zachęcić do zakupu lub skorzystania z usługi danego przedsiębiorstwa. Logotypy otaczają nas z każdej strony znajdziemy je na banerach, wizytówkach, w wiadomościach e-mail, na stronie firmowej, ulotkach i gadżetach reklamowych. Pieczątka firmowa, nie musi być nudna i pełnić tylko funkcji informacyjnej, ale także promocyjną. Często jeśli robimy zakupy korzystamy z usług czy produktów, które znamy z reklam. Dlatego najlepiej stworzyć ciekawy projekt pieczątki z logo który zapadnie w pamięć i stanie się łatwiej rozpoznawalny. Do umieszczenia logotypu do dyspozycji są najróźniejsze pieczątki małe, duże, okrągłe, kwadratowe, prostokątne. Warto również wyróźnić się kolorem - pieczątki wielokolorowe.

Stemple z własnym logo na pieczątce

Do wyrobu pieczątki z logotypem potrzebny bedzię plik wektorowy z logo (.pdf .cdr .eps. ai lub .svg), po to aby odbicie było jak najwyżeszej jakości. W przypadku plików rastrowych .jpg .bmp lub. gif konieczne będzie przetrasowanie przesłanych zdjęć na wektory w przypadku skomplikowanych wzorów usługa ta jest dodatkowo płatna.

Logo na pieczątce firmowej.

Nie każdy znak firmowy nadaję się do wykorzystania na pieczątce. Tusz w pieczątkach ma ograniczone możliwości w przypadku logotypów z przejściami tonalnymi, nie uzyskamy takiego efektu na pieczątce co jest oczywiste, dlatego przed złożeniem zamówienia warto skonultować to z grafikiem odpowiedzialnym za projekty pieczątek. Przy projektowaniu odbicia trzeba wziąć pod uwagę: rozkład tekstu, wielkość logo, rozmiar pieczątki oraz indywidualne uwagi przekazane przez Klienta. Zazwyczaj pieczątki z logo są większych rozmiarów w porównaniu do standardowych pieczątek firmowych.

Wzory pieczątek z logo:

Pieczątka firmowa myjni z logo wzór 1.

Trodat Printy 4913

Wymiar: 58 mm x 22 mm

Pieczątka firmy z logo wzór 2.

Trodat Printy 4913

Wymiar: 58 mm x 22 mm

Pieczątka firmowa z logo studio tatuażu wzór 3.

Trodat Professional 5206

Wymiar: 56 mm x 33 mm

Logo na pieczątce firmowej strzelnicy do paintballu wzór 4.

Trodat Printy 4927

Wymiar: 60 mm x 40 mm

Pieczątka firmowa z małym logo wzór 5.

Trodat Printy 4913

Wymiar: 58 mm x 22 mm

Okrągła pieczątka z logo wzór 6.

Trodat Printy 46040

Wymiar: średnica 40 mm