Artykuły-biurowe i wyrób pieczątek.

Firma Jurex prowadzi sprzedaż hurtową oraz detaliczną arykułów biurowo-szkolnych działamy na terenie Elbląga i okolic. Od ponad 25 lat zajmujemy się kompleksową dostawa materiałów biurowych które są niezbędne do sprawnego działania firmy. Zdobyte doświadczenie zaowocowało współpracą z najlepszymi i najbardziej znanymi markami, dlatego mamy pewność, że w naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości. W sprzedaży posiadamy szeroki wachlarz akcesoriów do urządzeń biurowych między innymi: tusze i tonery, art. piśmiennicze, papiernicze, urządzenia oraz maszyny biurowe, artykuły higieniczne i środki czystości oraz wiele innych produktów.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą na artykuły biurowe, zapraszamy do kontaktu! Umów spotkanie z naszym handlowcem, który przybliży Ci naszą ofertę.

Budynek z siedzibą firmy jurex art. biurowo-szkolne.

Najtańsze pieczątki w Elblągu

Stale poszerzając nasz asortyment, oferujemy naszym Klientom profesjonalny wyrób pieczątek. Gwarantujemy najwyższą jakość odbicia pieczątek oraz przystępną cenę wszystkich automatów samotuszujących dostępnych w naszej ofercie artykułów stemplarskich (pieczątki, datowniki, numeratory, akcesoria do pieczątek). Na pewno znajdziecie Państwo odpowiedni wzór i obudowę która spełni Państwa wymagania. Wszystkie nasze stemple wykonujemy w nowczesnej technologii laserowej na sprzęcie marki TROTEC, która jest światowym liderem technologii laserowej. Dzięki temu cechą charakterystyczną naszych pieczątek jest precyzyjne odbicie, które jest zawsze czytelne, nawet w przypadku małych znaków. Kolejnym atutem jest ekspresowe tempo realizacji, pieczątkę możesz zamówić na miejscu w naszym sklepie i odebrać ją w ciągu 15 minut, jako jedyni w Elblągu nie pobieramy za to dodatkowych opłat.

Sprawdź naszą ofertę na pieczątki automatyczne i sprawdź ile możesz zaoszczędzić czasu i pieniędzy.